بازرگانی آشا مرجع کامل عصاره گیاهان دارویی

بازرگانی آشا “Asha” در سال ۱۳۹۵ تأسیس شده و تاکنون در تلاش بوده تا همیشه عصاره های پودری خوب و با کیفیتی را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. این شرکت در تهران تاسیس و سال ۱۴۰۰ به خراسان رضوی نقل مکان کرده است. و هم اکنون در شهرک صنعتی استیر واقع شده است، تمام کارکنان این شرکت جوانان تحصیل کرده مقطع ارشد و دکتری از دانشگاهای تهران، فردوسی مشهد و دانشگاه حکیم سبزواری هستند. از اهداف اصلی بازرگانی آشا ارائه مواد اولیه مناسب و باکیفیت به شرکت های تولیدی است.
شما با اعتماد به بازرگانی آشا میتوانید گیاهان دارویی و فرآورده های آنها نظیر عصاره های پودری گیاهان دارویی و اسانس های اصل و با کیفیتی رو دریافت کنید و با حمایت آشا به شعار ” ساده سلامت باشید” دست پیدا کنید. بازرگانی آشا یک سازمان آفلاین و آنلاین برای فروش عمده و جزئی گیاهان دارویی و فرآورده های آن می باشد. ما با دقت محصولاتی را انتخاب کرده‌ایم که علم آن بروز و بالاترین کیفیت را ازنظر طبیعی بودن دارا است. تمام محصولات گیاهی که در بازرگانی آشا موجود هست با مواد سازگار با محیط ‌زیست ساخته‌شده‌اند و تولید آن‌ها به محیط‌زیست آسیبی نمی‌رساند. گیاهان دارویی و فرآورده های تولیدشده در ایران دارای مزیت‌های قابل‌توجهی است و واقعاً مقرون‌به‌صرفه است. قیمت پایین این محصولات به معنای کیفیت بد نیست بلکه به خاطر این بوده که هزینه تولید گیاهان در ایران کم است. ایران از منابع زیاد گیاهان دارویی به‌عنوان مواد تشکیل‌دهنده محصولات طبیعی و ارگانیک استفاده می‌کند که باعث می‌شود تولید فرآورده های گیاهی ارزان‌تر شود. دنیای گیاهان دارویی و طبیعی جایی که ما در تلاش هستیم بهترین گیاهان دارویی ، میوه‌ها، سبزی‌ها، گل‌ها و ادویه‌ها را تهیه کنیم تا سلامتی را به همه مردم هدیه بدهیم.

شعار بازرگانی آشا “ساده سلامت باشید” است. به این دلیل که می‌توان با هزینه‌های خیلی کمتر نسبت به هزینه‌های درمان بیماری‌ها، مراقب سلامتی خود باشیم. ما بر این باوریم که سلامتی طبیعی باید به‌آسانی در دسترس همه باشد تا تمامی اقشار جامعه بتوانند این محصولات را استفاده نمایند. از اهداف اصلی بازرگانی آشا رشد و ارتقا گیاهان دارویی کشور و صادر کردن فرآورده های گیاهان دارویی ایران به تمام نقاط جهان است.