بازرگانی آشا مرجع کامل عصاره گیاهان دارویی

بازرگانی آشا “Asha” در سال ۱۳۹۵ تأسیس شده و تاکنون در تلاش بوده تا همیشه گیاهان خوب و با کیفیتی را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. این شرکت در شهر سبزوار واقع شده است، تمام کارکنان این شرکت جوانان تحصیل کرده مقطع ارشد و دکتری از دانشگاهای تهران، فردوسی مشهد و حکیم سبزواری هستند. از اهداف اصلی بازرگانی آشا اهدای سلامتی به هموطنان ایرانی بوده و در تلاش برای ارائه گیاهان دارویی و با کیفیت است.
شما با اعتماد به بازرگانی آشا میتوانید گیاهان دارویی و فرآورده های آن نظیر عصاره گیاهان دارویی و اسانس های اصل و با کیفیتی رو دریافت کنید و با حمایت آشا به شعار ” ساده سلامت باشید” دست پیدا کنید. بازرگانی آشا یک سازمان آفلاین و آنلاین برای فروش عمده و جزئی گیاهان دارویی و فرآورده های آن را مطابق با آخرین پیشرفت‌های صنعت ارگانیک اروپا ارائه می‌دهد. ما با دقت محصولاتی را انتخاب کرده‌ایم که علم آن بروز و بالاترین کیفیت را ازنظر طبیعی بودن (ارگانیک) دارا است. تمام محصولات گیاهی و ارگانیک که در بازرگانی آشا موجود هست با مواد سازگار با محیط ‌زیست ساخته‌شده‌اند و تولید آن‌ها به محیط‌زیست آسیبی نمی‌رساند. گیاهان دارویی و فرآورده های تولیدشده در ایران دارای مزیت‌های قابل‌توجهی است و واقعاً مقرون‌به‌صرفه است. قیمت پایین این محصولات به معنای کیفیت بد نیست بلکه به خاطر این بوده که هزینه تولید گیاهان در ایران کم است. ایران از منابع زیاد گیاهان دارویی به‌عنوان مواد تشکیل‌دهنده محصولات طبیعی و ارگانیک استفاده می‌کند که باعث می‌شود تولید فرآورده های گیاهی ارزان‌تر شود. دنیای گیاهان دارویی و طبیعی جایی که ما در تلاش هستیم بهترین گیاهاتن دارویی ، میوه‌ها، سبزی‌ها، گل‌ها و ادویه‌ها را تهیه کنیم تا سلامتی را به همه مردم هدیه بدهیم.

شعار بازرگانی آشا “ساده سلامت باشید” است. به این دلیل که می‌توان با هزینه‌های خیلی کمتر نسبت به هزینه‌های درمان بیماری‌ها، مراقب سلامتی خود باشیم. ما بر این باوریم که سلامتی طبیعی باید به‌آسانی در دسترس همه باشد تا تمامی اقشار جامعه بتوانند این محصولات را استفاده نمایند. بازرگانی آشا گیاهان دارویی و عصاره‌های گیاهان دارویی، اسانس های گیاهان دارویی و محصولات آرایشی و بهداشتی ارگانیک را جمع‌آوری کرده و در اختیار مردم قرار داده است. از اهداف اصلی بازرگانی آشا رشد و ارتقا گیاهان دارویی کشور و صادر کردن فرآورده های گیاهان دارویی ایران به تمام نقاط جهان است. آشا به عنوان اولین منبع گیاهان دارویی ایران شناخته شده و از بذر تا فرآورده نهایی گیاهان دارویی را در اختیار دارد.