ساده سلامت باشید... فروشگاه اینترنتی آشا ارگانیک
09120038341 اگر سؤالی دارید تماس بگیرید!
ارسال رایگان برای خرید بالای 100 هزار تومان
فروشگاه محصولات دکتر زرقانی

آشا ارگانیک برترین پخش‌کننده محصولات ارگانیک پ

فروشگاه محصولات ارگانیک

شرکت “Ashaorganic” فروشگاه محصولات ارگانیک در سال ۱۳۹۵ تأسیس شده و تاکنون در تلاش بوده تا محصولات با کیفیتی را در اختیار مردم قرار دهد. این شرکت در شهر سبزوار واقع شده است، تمام کارکنان این شرکت جوانان تحصیل کرده مقطع ارشد و دکتری از دانشگاهای تهران، فردوسی مشهد و حکیم سبزواری هستند. از اهداف اصلی شرکت آشا ارگانیک اهدای سلامتی به هموطنان ایرانی بوده و در تلاش برای ارائه محصولات صد درصد ارگانیک است.
شما با اعتماد به شرکت آشا ارگانیک میتوانید محصولات اصل و با کیفیتی رو دریافت کنید و با حمایت آشا ارگانیک به شعار ” ساده سلامت باشید” دست پیدا کنید. فروشگاه آشا ارگانیک یک فروشگاه آنلاین محصولات ارگانیک است که محصولات ارگانیک و طبیعی باکیفیت بالا و ساخته‌شده با مواد طبیعی را مطابق با آخرین پیشرفت‌های صنعت ارگانیک ارائه می‌دهد. ما با دقت محصولاتی را انتخاب کرده‌ایم که علم آن بروز و بالاترین کیفیت را ازنظر طبیعی بودن (ارگانیک) دارا است. تمام محصولات ارگانیک در فروشگاه ما با مواد سازگار با محیط‌زیست ساخته‌شده‌اند، تولید آن‌ها به محیط‌زیست آسیبی نمی‌رساند. محصولات ارگانیک تولیدشده در جمهوری اسلامی ایران دارای مزیت‌های قابل‌توجهی است و واقعاً مقرون‌به‌صرفه است. قیمت پایین محصولات ارگانیک به معنای کیفیت بد نیست بلکه به خاطر این بوده که هزینه تولید در ایران کم است. ایران از منابع زیاد گیاهان دارویی به‌عنوان مواد تشکیل‌دهنده محصولات طبیعی و ارگانیک استفاده می‌کند که باعث می‌شود تولید محصولات ارگانیک ارزان‌تر شود. دنیای ارگانیک و طبیعی جایی که ما در تلاش هستیم بهترین میوه‌ها، سبزی‌ها، گل‌ها و ادویه‌ها را تهیه کنیم تا سلامتی را به همه مردم هدیه بدهیم.

شعار شرکت آشا ارگانیک “ساده سلامت باشید” است. به این دلیل که می‌توان با هزینه‌های خیلی کمتر نسبت به هزینه‌های درمان بیماری‌ها، مراقب سلامتی خود باشیم. ما بر این باوریم که سلامتی طبیعی باید به‌آسانی در دسترس همه باشد تا تمامی اقشار جامعه بتوانند این محصولات را استفاده نمایند. شرکت آشا ارگانیک مواد غذایی ارگانیک، محصولات باغی ارگانیک، عصاره‌های گیاهان دارویی و محصولات آرایشی و بهداشتی ارگانیک را جمع‌آوری کرده و در اختیار مردم قرار داده است. ما همه نوع محصول برای زنان و مردان، کودکان و بزرگسالان داریم. مهم نیست که چه نوع پوست یا مو دارید، ما به شما کمک خواهیم کرد تا محصولاتی را انتخاب کنید که فقط برای شما مناسب است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ما، مزایا و خواص آن‌ها، به بخش فروشگاه مراجعه نمایید.